www.darkrock.forumsmusic.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John'un yaşanan ayrılıklar üzerine söyledikleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

John'un yaşanan ayrılıklar üzerine söyledikleri Empty
MesajKonu: John'un yaşanan ayrılıklar üzerine söyledikleri   John'un yaşanan ayrılıklar üzerine söyledikleri Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 9:14 pm

Herkese merhaba,
Bu sabahtan beri mesajlarını alıyorum. Konuyla ilgili biraz bilgi vermek istedim. Dün akşam üstü saat 3:30 civarında Amy'den cep telefonuma bir mesaj aldım. Bu mesaj mana minnetarlık duyan bir arkadaştan değil, sanki beni ve ailemi incitmek için hazırlanmış bir düşmandan gelimişti. Herhangi bir uyarı olmadan, gruptan sebepsiz yere kovuldum. Bakış açımız her konuda aynı değildi, kimin olur ki? Ortak hedefimiz aynıydı. Evanescence'i yapabileceğimiz en iyi rock grubu yapmaktı. Ben her zaman bu amacımız için elimden gelen her şeyi yaptım, terimi akıttım. Ama görünen o ki yeterli değilmiş. Şimdi ben de diğer insanlar gibi onun hayatından kapısından geri döndürüldüm. Şu anda kaç kişi kaldığımız komik. Sanırım lirik içerik için iyi oldu. Belki de ben de artık hakkımda şarkı yazılacak kadar kutsandım. Şarkının adı Call Me When You're Broke olabilir mesala. Her neyse, gelecek hafta grubum Machina, New York'ta turnede olacak. Umarım iyi geçer. Burada böyle otutup negatif olamayacağım; çünkü ben bu değilim. Diyeceğim, bir çoğunuz onun bir çeşit dahi ya da kurtarıcı olduğunu düşüneceksiniz.

Bu kadar. Umarım sizin için aynı konumunu korur. Hepinize gerçekten çok teşekkür ederim, bunca yıl en inanılmaz hayranlarım ve dostum olduğunuz için. Belki bir gün yine görüşürüz. Şimdi gidip küçük oğlumla oynayacağım.
http://eva-avril.the-up.com

John'un yaşanan ayrılıklar üzerine söyledikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-