www.darkrock.forumsmusic.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bayanlardan Teknik Direktör Olursa.

YazarMesaj
Immortal2014

Immortal2014

Bayanlardan Teknik Direktör Olursa. Empty
MesajKonu: Bayanlardan Teknik Direktör Olursa.   Bayanlardan Teknik Direktör Olursa. Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 12:47 am

--------------------------------------------------------------------------------

* Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2… Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol…

* Geçen gün Fatma Hoca’nın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana…

* Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla’ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam?

* Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben…

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin…

Bayanlardan Teknik Direktör Olursa.
1 sayfadaki 1 sayfası