www.darkrock.forumsmusic.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AMY EVLENDİİ:(

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

AMY EVLENDİİ:( Empty
MesajKonu: AMY EVLENDİİ:(   AMY EVLENDİİ:( Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 7:15 pm

John'un eşi Shelly, Amy 'nin babasından aldığı bilgilere göre amy ve josh'un pazar günü çok özel bir törenle evlendiğini söylüyor. John evlilikle ilgili "Çok fazla çiçek vardı. Çok çok çiçek.. tam anlamıyla harikaydı ve her şey çok güzel gitti." Ve John yeni evlilerin ıssız bir adada balayında olduğunu da ekliyor.

tebrikler Amy ve josh.. Mutluluklar dilerim
http://eva-avril.the-up.com
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: AMY EVLENDİİ:(   AMY EVLENDİİ:( Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 7:15 pm

Hey çocuklar. Söyleyecek çok şey var. Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Şimdi artık resmi olarak Bayan. Amy Hartzler’im! Josh ve ben evlendik ve bu şu ana kadar hayatımda gerçekleşen en inanılmaz şey. Daha 2 gün önce güzel balayımızdan döndük-ve maalesef kendimi savunamamamın avantaj olarak kullanıldığı gerçeğini gördüm. Gerçek şu ki John ve Rocky’nin gitmeye hazır olduklarını söylediğimde, bunu demek istedim. Evanescence’ı umursamadıkları konusunda çok sesliydiler ve sadece para için kaldılar. Bilerek bu negatif enerjini grubumda büyümesine müsaade ettim çünkü grubun dağılmasından korkuyordum,aslında bu çocuklara(John ve Rocky’yi kastediyor) dayanmak grubu durduruyordu. John ve Rocky’ye saygı ve naziklikten başka bi şekilde davranmadım,ve onlardan kıskançlık ve dargınlıktan başka bişey geri alamadım.. Onlar berbattılar. Artık bizimle çalmıyorlar çünkü ben bu grubu çökmesini istemeyecek kadar çok seviyorum. Basındaki küçük bir gerçek beni bu konuda kızdırıyor- Rocky ayrılmadı. Ne benmle ne yönetimle o kadar konuşmadı. Ama gruptakilerle ve çoğu elemanla ayrılmak istediğini Güney Afrikadaki(o zaman evleniyordum ve onu çıkarmaya zamanım yoktu) turumuzdan 2 hafta sonra konuştu. Allahtan birçok insan bu konuyu önemsedi ve gelip beni uyardı. Böylelikle onu tura ayarlandığı gibi zamanında devam edebildik. Ve daha sonra Johna yapmak istediğini(kendi grubunda çalmayı) yapma zamanını geldiğini söyledim. Çünkü Evanescence’ı sevmeyen ve onu takdir etmeyen hiç kimse bu grupta çalamaz. Ve özellikle zarar veren birisi… yapımcı olmak isterken turdaki bir eleman olmak sinir bozucu olabilir. Ve sanırım bu sinir John’da en iyi oldu ( bunu tam anlamadım)
Ama bu geçen haftaydı

Ve bugün Will ve Troyla provayla doluydu. Muhteşemler.(Siz onları bilmiyorsunuz, Dark New Day’den gitarist ve baterist). Terryi ayrılmadan öncekinden beri hiç bu kadar mutlu gitar çalarken görmemiştim. Son iki gündür listeyi kafalarına sokmak için çok sıkı çalışıyorlar, bu kulağa muhteşem geliyor. Şimdi çalmanın ne kadar iyi hissettirdiği inanılmaz.- başımızın üstünde hiç bulut yok.Komplo,drama yok Sadece müziğin aşkı Terry Tim ve ben çok mutluyuz, ve tekrar tura başlamaya can atıyoruz. Will ve Troy birazcık gergin. Ama olmalarına gerek yok, onlar ayrıldı (neden böyle dedi anlamadım) Dark New Day fanları endişelenmeyin. Grup ayrılmıyor. Biz sadece onları bir süreliğine ödünç aldık( yeni albüm üzerinde çalışıyorlar).

Umarım bu artık sizin için yeterlidir. Muhtemelen bu kadar çok söylediğim için azarlanacağım ama birilerini gerçeği söylemesi gerek  Tükendim uykuya ihtiyacım var! Sizi seviyoruz çocuklar ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağız. Yakında görüşmek üzere.
Sevgilerle.
Bayan Hartzler
http://eva-avril.the-up.com
Immortal2014

Immortal2014

MesajKonu: Geri: AMY EVLENDİİ:(   AMY EVLENDİİ:( Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 11:55 pm

Allah Bir Yastıkta Kocatsın Ne Diyeyim Mutluluklar Amy:S:S:S

AMY EVLENDİİ:(
1 sayfadaki 1 sayfası