www.darkrock.forumsmusic.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Billboard Mayıs Syısı Evanescence Röportajı..

YazarMesaj
Immortal2014

Immortal2014

Billboard Mayıs Syısı Evanescence Röportajı.. Empty
MesajKonu: Billboard Mayıs Syısı Evanescence Röportajı..   Billboard Mayıs Syısı Evanescence Röportajı.. Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 9:59 pm

Arkadaşlar Billboard müzik dergisini mayıs sayısında ki Evanescence Röportajı Buyrun Okuyun Kısa Ama...

Soru-Büyük Başarı Yakalayan 'Fallen'ı yaptıktan sonra devamını nasıl getireceğim diye endişeye kapıldınız mı?

Cevap-Müzikte de sanatçılar bazen yaptıkları işe olan aşklarını kaybediyor.hatta sıkılabiliyor ve sadece yeni bir albüm çıkartmayı düşünebiliyor.Bu Saygısızlık!Eğer gerçekten bir şey hissedilmiyorsa,acıkana kadar beklemek gerekir.İçinde aşk olmayan bir müzik cızırtıdan başka ne olabilir ki.

Soru-'The Open Door'un önceki albümünüz 'Fallen'den farkı nedir?

Cevap-Evanescence bütün olumsuz ve zor deneyimlerin üstesinden gelebildi.O yüzden bu albüm umutsuz değil.İlk albümüzde kendimizi çamurun içinde debeleniyor gibi hissediyorduk.o zamanlar bazı olaylar karşısında hayır diyemiyordum.'Fallen'ı Şimdi dinlediğimde,bütün kırılganlığı,korkuları ve çocukca hisleri duyabiliyorum.
Ama şimdi kendimi büyümüş hissediyorum.Son Albümüzdeki şarkı sözleri de bu sebepten ötürü daha çok hayata dair,soruların cevaplarını,sorunların çözümlerini ve mutluluğu arıyor.
Öyle 'Acınacak haldeyim şarkıda burada biter'gibi bir şey değilBunda Çok 'Acınacak haldeyim ve bu durumdan kurtulmak için elimden geleni yapıyorum'gibi bir şey.

Soru-Olgunlaştınız mı?

Cevap-Evet kesinlikle 'hayır' demeyi öğrendim.sinyalleri almak ve 'Ben bu işte yokum'diyebilmeki.Özellikle de ilişkiler içinde. yere düştüğünüzde bir şeylerin yanıp bitebileceğinide bilmek.işte bu zamanlar hayatımın en dağılmış dönemini geçirmekle birlikte çok da keyifliyim çünkü seçim hakkımı kullanıyorum.

Soru-Gruptaki değişiklikler sizi nasıl etkiledi?

Cevap-En önemli fark 'Ben Moody' di.O gittikten sonra aklımda tek bir şey vardı:Tanrım Şimdi Ne Yapacağım?.korkunç şeylerden sonra bir ferahlama oldu ve grubun devam edebileceğini gördüm.
bir yandanda eskisinden çok daha iyi bir albüm yapabileceğimi kanıtlamak istiyordum.

Soru-Sizce bugün neden çok az kadın rock'çı var?

Cevap-Bügün müzik endüstrisi içinde bir çok boşluk var.JOAN JETT gibi muhteşem kadın rockçıları özlüyorum.onlar nereye gitti? Görünen o ki;
Kadın Müzisyenlerin çoğu ya R&B ya da'easy listening' tarzı müzik yapıyorlar.Kimse rock yapmıyor artık.Cinselliği kullanmanın dışında
Rock'n Roll'un gerçek gücüne sahir değillermiş,Dmek ki Rock Müzikte yeni'PİLİÇ'lere ihtiyacımız var.

Billboard Mayıs Syısı Evanescence Röportajı..
1 sayfadaki 1 sayfası